11.02.2014, kategorie: Titulní stránka

Konečně vyšlo!

Konečně vyšlo!
Reklama nebo svědectví?

Kniha je konečně na světě a zde je první reakce... 

***

Už před časem se mi dostaly do rukou knížky od autora Silvana Faustiho, kterého vydává nakladatelství Paulínky. Dostala jsem „za úkol“ vybírat z jeho zamyšlení nad evangelii a několika Pavlovými listy myšlenky pro diář na rok 2015. Původně jsem tedy četbu brala pracovně. Když jsem knihy četla, postupně jsem zjišťovala, že jsou pro mne především velkým darem.

Díky nim si totiž uvědomuju, jak velkým darem je pro mne víra v Boha, který je Láska. Bůh je něžný Otec (protože jsem toho pozemského otce doma skoro nikdy neměla, nikdy jsem slovní spojení „dobrý otec“ moc nechápala), který mne miluje a je pro něho nepředstavitelnou radostí, když také já miluju jeho, a zdálky mne jako milosrdný Otec vyhlíží, jestli se už k němu zase vracím. On si mne vryl do svých dlaní, nikdy na mne nezapomene. Je Otec všech, to znamená, že moje životní cesta je ta, po které kráčím společně se svými bratry a sestrami, neboť víra se nedá žít jako „samostatná jednotka“.

Pokud chcete, berte to jako moje osobní svědectví. Pokud chcete, berte to klidně i jako reklamu, protože ty knížky jsou fakt dobré :-) Kateřina F.

Původní text se nachází na blogu Píseň jednoho života: https://katulda.signaly.cz/1312/dar-4-1

 

A kdo jste nebyl na prezentaci, můžete si dopřát alespoň audio záznamu.

Úvod do evangelia:

Zamyšlení nad úryvkem z 3. kapitoly:

 

Fotogalerie Fotogalerie

Fotogalerie Prezentace Nad evangeliem podle Jana
Prezentace Nad evangeliem podle Jana

01.02.2014 11:00

Počet fotek ve fotogalerii: 8

Fotogalerie Zobrazit fotky Prezentace Nad evangeliem podle Jana

 
Nahoru