29.01.2018, kategorie: Titulní stránka

Jsme odvážní (?)

Jsme odvážní (?)
Setkání mladých lidí a řeholníků

Komunita Dcer sv. Pavla je zapojena do příprav tohoto setkání. Víte o něm? Víte o někom, koho by bylo dobré pozvat? Pro ty, kteří přijedou z daleka, je možné domluvit v některém ze "zapojených klášterů" přenocování.

***

Dne 6. února se uskuteční již třetí setkání mládeže a převážně mladých bratří a sester, kteří zastupují komunity na území pražské arcidiecéze. Letošní setkání nese název Jsme odvážní (?).

Účastníci se budou moci setkat se zástupci různých řeholí a hnutí, položit jim otázky, svěřit se v osobním rozhovoru anebo mohou být jen pozorovateli. To vše se uskuteční během neformálně laděného programu, jehož součástí bude i zamyšlení o. Františka Hylmara SJ Jak se pozná povolání? A dá se vůbec poznat?, na něž po občerstvení naváže pásmo svědectví a odpovědí na otázky z publika. Večer bude zakončen adorací s možností osobního rozhovoru nebo svátosti smíření.

Na přípravě a zajištění programu se podílí více než dvacet zástupců různých řeholních rodin. Setkání se koná ve spolupráci s Arcidiecézním centrem pro mládež.

Začneme v 18:00 mší svatou v kostele Panny Marie Sněžné (Jungmannovo nám. 18, Praha 1), pokračovat budeme od 19:15 v prostorách přilehlého františkánského kláštera s předpokládaným zakončením ve 22:00.

Otázky řeholníkům lze posílat prostřednictvím formuláře na stránkách: www.reholnici.webnode.cz nebo přímo na e-mail: reholnici@gmail.com; pro všechny zájemce je k dispozici také facebooková skupina: Jsme Boží?

Kontaktní email: reholnici@gmail.com

 
 
Myšlenka na den: Nemarněte čas zbytečným fantazírováním, protože ze zbytečných fantazií pramení zbytečná slova. (bl. Jakub Alberione)
Nahoru