18.05.2016, kategorie: Titulní stránka

Jak to vidí sami mladí...

Jak to vidí sami mladí...
Ke knize Láska, která stojí za to

Po reakcích maminek, reakce mladých lidí ve věku 13–17 let na knihu Láska, která za to stojí!

***

V křesťanském prostředí je taková kniha v dnešní době velmi důležitá. Křesťanští mladí potřebují na rovinu slyšet, jak to je. A to kniha poskytuje. Forma a výtvarné zpracování možná mohou někoho staršího odradit, ale obsah je užitečný pro více věkových kategorií. Na některých místech mi to přišlo až moc zaujaté, neobjektivní, ale rozhodně knihu hodnotím kladně a doporučila bych ji ostatním.

Na knížce se mi líbí, že je přímá a jde rovnou k věci. Díky ní jsem si celkově ujasnila názor na sex a věci kolem. Vylepšila bych grafickou stránku knihy. Like!

Knížka je vážně skvělá! Zcela otevřeně se v ní píše o problémech dnešních mladých a opravdu mi pomohla potvrdit si a objasnit dost věcí. Každý by si ji měl přečíst.

Milé paulínky, chci vám za nás mladé poděkovat za tuto knížku. Jen málokterá s touto tematikou je tak otevřeně psaná a to je to, co potřebujeme. Design mi připadá zaměřený spíš na mladší (10–12 let), ale my starší to skousnem :) Díky.

Knížka se mi líbí. Je pěkně zpracovaná, není tam jen text, ale i obrázky, takže zaujme. Je krásně a zajímavě propracovaná. Hned zítra si ji jdu koupit! :-)

Kniha je napsaná přímo, na rovinu. A tak to má být. Velmi dobře informuje dospívající o sexualitě a o lásce vůbec. Velmi dobrá!

Líbí se mi, jak je knížka napsaná, je srozumitelná a jsou v ní zdůrazněné důležité věci. Přistupuje citlivě k různým tématům, o kterých se lidé stydí (bojí) mluvit. Když ji čtu, tak nemám pocit, jako by mě kárala a říkala – nesmíš. Snaží se lidem vysvětlit, proč by to měli nebo neměli dělat. Knížku hodnotím velmi kladně.

 
 
 
Nahoru Změnit předvolby cookies