19.09.2016, kategorie: Titulní stránka

Evangelium pořád s sebou

Evangelium pořád s sebou
{poll_poll}

V dubnu jsme se zeptaly, zda opravdu někdo čte naši novinku Evangelium na každý den. Podle reakcí se zdá, že v projektu budeme nadále pokračovat. Právě vychází vydání pro rok 2017, ale v redakci se už podnikají první kroky k výběru komentářů na rok 2018. Nechte se překvapit.

***

Dobrý den, chtěla bych Vám moc poděkovat za knihu „Evangelium na každý den“. Koupila a darovala jsem ji všem svým přátelům, o kterých vím, že čtou Písmo, a sama ji nosím v kabelce. Každý den si bohužel čas neudělám, ale kdykoliv mám čas, přečtu si evangelium příslušného dne bez nutnosti úryvek složitě hledat. Komentáře nečtu a nepoužívám, ale v knize mi nevadí. Výborný je formát knihy i přijatelná cena.
S modlitbou za vaši práci v nakladatelství
Jiřina F., redaktorka, maminka dvou malých dětí

Evangelium na každý den je super!!! Čtu ho pravidelně, pomohlo mi to konečně pravidelně číst z Bible a to už je mi skoro 59 let. Je to i skvělý formát, do tašky, do vlaku, prostě s sebou. Těším se, že zase příští rok bude, jen bych možná uvítala komentář někdy více praktický, ale jinak super. Díky moc za toto dílko :-).
Přeju hodně Božího požehnání ve Vaší práci.
Marie G., koordinátorka seniorských aktivit

 

 

 

 

 
 
 
Nahoru Změnit předvolby cookies