24.09.2012, kategorie: Titulní stránka

Duchovní vitaminy

Duchovní vitaminy

Už jste někdy slyšeli o duchovních vitaminech? Pouhé jejich zakoupení, tak jako ostatně u jakéhokoliv léku, nestačí. Je třeba je užívat pravidelně a v tomto případě se v příbalovém letáku dočtete, že i denně!

Jak vidí náš nápad katechetické středisko?

Jedno balení obsahuje "tři aktivní látky se zvýšeným obsahem spásné moci" - příbalový leták nejen s modlitbami, křížek a růženec. V příbalovém letáku se můžete dočíst nejen charakteristiku a indikace tohoto léčiva, ale i co dělat, než ho začnete užívat, jaké je dávkování a způsob použití, naleznete zde i vyjádření k případným nežádoucím účinkům :-), dozvíte se také, jak Spes Vitae uchovávat. Za kvalitu produktu, jak se dočtete v závěrečných informacích, ručí technický ředitel - Duch svatý. „Tento lék není vázán na lékařský předpis a je povolen v celém vesmíru.“ Tento inspirativní nápad velmi doporučujeme nejen jako dárek a povzbuzení pro vaše přátele, známé, případně ty, kdo jsou vám svěřeni, ale je velmi vhodný k zamyšlení nad vlastní vírou - zvláště nyní, kdy Rok víry začíná.

Převzato z: http://adks.apha.cz/Aktuality/spes-vitae-duchovni-vitaminy/

 Ukázka z příbalového letáku o Nejsvětější Trojici:

„Otec v hlasu, Syn v člověku, Duch v zářivém oblaku“ (sv. Tomáš Akvinský). V Proměnění (Lk 9,28-36) se zjevuje především Trojice: „Bůh je nekonečně dokonalé bytí, protože je svatá Trojice“ (sv. Řehoř z Nyssy).

„Proměnil ses na hoře a tvoji učedníci, pokud toho byli schopni, patřili na tvou slávu, Kriste, Bože, aby pochopili, až tě uvidí ukřižovaného, že tvé utrpení je dobrovolné, a aby hlásali světu, že ty jsi opravdu vyzařování Otce“ (Byzantská liturgie).

Tři božské osoby jsou jediný Bůh, protože každá z nich je totožná s plností jediné a nedílné božské přirozenosti“ (Komp. KK C 48). A díky jejich vztahům se rozlišuje mezi Otcem, Synem a Duchem svatým.

 
 
 
Nahoru Změnit předvolby cookies