01.01.2012, kategorie: Titulní stránka

Do nového roku „nově“

Do nového roku „nově“

Následující příspěvek nemá v žádném případě navádět k stanovování si předsevzetí. Ale pokud už jste si nějaké dali anebo chcete začít v novém roce "nově", pak přinášíme několik tipů z našeho nakladatelství. 

Přejeme, ať vám první chvíle nového roku dodají odvahy vydat se do roku 2012 naplno a s důvěrou!

Marino Parodi
Najdi v sobě sílu radosti
10 kroků ke šťastnému životu
Proč se nedokážeme ze života radovat? Autor nás v našich depresích, frustracích, životních prohrách a ztrátách bere chápavě kolem ramen a ukazuje nám, krok za krokem a zcela konkrétně, jak svou situaci analyzovat a posléze přijmout. Pak je již jisté, že se „uzdravíme“. Autor poskytuje v knize nástroje, jak se vyrovnat s minulostí i s těmi, kterým „něco dlužíme“. Na dobrodružnou cestu životem nás vybavuje modlitbou a výzvou k práci na sobě.

Michel Salamolard
Staň se sám sebou
Jak najít v životě svůj směr
Autor se čtenáře své knihy snaží se vést k tomu, aby se zbavili nánosů na své skutečné podstatě a stali se sami sebou. Ukazuje (formou rozhovorů se čtenářem, příklady z vlastní dlouholeté praxe i pomocí popsaných cvičení pro jednotlivce a skupiny), jak toho dosáhnout.

Yves Boulvin
Začít znovu
Psychologická a duchovní cesta po neúspěchu
Můžeme ze svých neúspěchů udělat příležitost k růstu a pokroku? Existuje cesta od neúspěchu k úspěšnému životu? A v čem spočívá skutečně úspěšný život? Na tyto otázky přináší autor srozumitelné odpovědi vycházející z jeho vlastní zkušenosti.

Amedeo Cencini
Život v usmíření
Kniha vnáší světlo do chápání zla, viny a hříchu. Vysvětluje, jak se skutečnost a zkušenost zla odráží v lidské psychice, a pomáhá čtenáři otevřít se perspektivě odpuštění a usmíření. Nezůstává přitom pouze v psychologické rovině, ale směřuje k hlubokému a autentickému vztahu s Bohem.

Anselm Grün – Maria-M. Robbenová
Jdi svou vlastní cestou
Jak čelit zranění z dětství
Na základě interpretace čtyř biblických pasáží a několika známých pohádek autoři objasňují problematiku vnitřních zranění. Všichni jsme v dětství nějak zraňováni, byť to v dospělosti někdy tak ani nenazýváme a byť máme se svými rodiči dobré vztahy. Ježíš je zkušeným terapeutem, který dokáže uzdravit i ta nejzávažnější zranění. V každém z nás je totiž Boží dítě, které je povoláno na cestu k životu. Tato jistota je jako červená nit, která nás bezpečně vede při hledání vlastní životní stopy, již bychom chtěli v tomto světě zanechat.

 
 
 
Nahoru Změnit předvolby cookies