03.09.2012, kategorie: Titulní stránka

Digitálně!

Digitálně!

Do nového školního roku vstupuje nakladatelství Paulínky s digitálními formáty některých svých knih. Najdete je v nabídce Palmknihy.cz, brzy i na Kosmas.cz a také na naší webové stránce. 

Začali jsme českými autory a tituly, které již v tištěné podobě nelze sehnat a s jejichž dotiskem se nepočítá. Prozatím se jedná o dvě knihy, které již neexistují v papírové verzi: Pokoj v srdci (Anselm Grün) a Hledej Pokoj a jdi za ním (Jacques Philippe) a o další tři tituly od českých autorů: Žít podle Bible (Miloš Szabo), Umíš v tom chodit? (Kateřina Šťastná) a Máš na víc (Jan Balík).

Jsme rády, že můžeme touto zatím v ČR tolik neprošlapanou cestou přinášet dobré zprávy do světa digitálních médií. Vám děkujeme, že si naše knihy budete pořizovat férově a ne stažením bez placení. Může se Vám zdát, že je to zbytečné a že chceme na e-knihách vydělávat. Ale i vydání e-knihy nás něco stojí, zejm. autorská práva, překlad a redakční práci. Vaše platby nám tak umožňují vydávání dalších elektronických titulů. Pokud nám chcete dát tip na další tituly z naší dosavadní knižní produkce, které byste rádi našli v elektronické podobě, napište nám! 

 
 
 
Nahoru Změnit předvolby cookies