09.09.2015, kategorie: Titulní stránka

Dětská Bible v urdštině

Dětská Bible v urdštině
SBÍRKA BĚHEM MŠE S VĚČNÝMI SLIBY

Pražská komunita se chystá na oslavu 100 let od založení kongregace Dcer sv. Pavla. Oním dnem bude 12. září, kdy během mše svaté složí věčné sliby první česká paulínka. Když před třemi roky skládala věčné sliby první slovenská paulínka, finanční dary, které dostala, věnovala pákistánským paulínkám na pomoc při vydání dětské modlitební knížky. Situace se opakuje… Tentokrát je „přáním“ slibující sestry, aby místo různých dárků, bylo pomoženo pákistánským paulínkám s vydáním dětské Bible v urdštině. Sbírka (zcela dobrovolná) proběhne právě 12. září po mši svaté.

Ptáte se, proč znovu Pákistán? Obě sestry absolvovaly přípravu na sliby v mezinárodní skupině a pokaždé tam poznaly i sestry z Pákistánu. Osobně tak vědí, s čím vším se v této zemi musí křesťané potýkat, a jakou radost přináší jakékoliv poselství o Bohu malým dětem (podívejte se do fotogalerie).

Dopis od sester z Pákistánu
Milá sr. Andreo, zdravím tě pozdravením lásky.
Děkuji za tvůj e-mail a zájem o nás a naši misi v Pákistánu. Ano, sr. Anna nám věnovala určitou finanční částku, kterou jsme použily k vydání modlitební knížky pro děti. Ta kniha se stala výborným pokrmem pro naše děti celého národa. K vaší radosti bychom vás chtěly informovat, že stále je o ni velký zájem mnoha dětí.
Jsme vděčné za štědrost a pozornost vaší delegatury vůči Pákistánu. Nyní máme jeden projekt katechismu pro děti z ulice. Doufejme, že se jej podaří realizovat z vašich příspěvků a příspěvků dalších štědrých duší. Milá sr. Andreo, gratuluji k oslavě tvých věčných slibů 12. září 2015. Myslíme na tebe a modlíme se za tvé definitivní „ano“ našemu Pánu. Kéž se staneš horlivou jako apoštol Pavel, náš otec.
Díky a Bůh žehnej tobě i tvým dobrodincům.
Srdečné pozdravy od nás všech v Pákistánu pro vás v České republice.
Ať ti Pán žehná
sr. Meena


 

Fotogalerie Fotogalerie

Fotogalerie Bible pro Pákistán
Bible pro Pákistán

08.09.2015

Počet fotek ve fotogalerii: 10

Fotogalerie Zobrazit fotky Bible pro Pákistán

 
 
Nahoru