04.05.2022, kategorie: Titulní stránka

Další křesťanské knihy v ukrajinštině

Další křesťanské knihy v ukrajinštině
Dar z Ukrajiny pro uprchlíky v ČR

Na našem e-shopu i v knihkupectví nabízíme rozšířenou nabídku knižních titulů v ukrajinštině – pro děti, mládež i dospělé.

Knihy jsou darem z nakladatelství našich řeholních bratrů paulínů ze Lvova (Ukrajina).  Proto je i my nabízíme jednotlivcům zcela zdarma. V případě většího odběru záleží na domluvě.

Chcete-li přispět našim ukrajinským bratřím paulínům a podpořit jejich službu – v této chvíli poskytují pomoc ve svém domě i v okolí uprchlíkům –, uvádíme u každého titulu částku, na kolik by vás daný titul přišel v českých korunách. Příspěvkem do kasičky v knihkupectví nebo na uvedený účet můžete někomu knihu „předplatit“. Vítány jsou i příspěvky na dopravu a pro ochotné řidiče, kteří dojeli až do Lvova a zpět.

Účet, na který přijímáme tuto pomoc, je: 1031837983/6100 (do zprávy pro příjemce uveďte „pro Ukrajinu“). Vaše pomoc je vítaná! I málo se počítá. A jak už vás známe, umíte být štědří a víte, že knihy mají svou cenu (nejen tu finanční).

Děkujeme jménem našich bratří i jménem těch, kteří v Božím slově a četbě naleznou chvíli útěchy.
                                      Vaše sestry paulínky

Překlad slov o. Mariusze SSP z videa:

Chvála Kristu, drazí přátelé z České republiky, Slovenska a Německa. V tuto chvíli nakládáme knihy, které chceme ze Lvova poslat do Čech, Německa a na Slovensko, zkrátka do zemí, kde nyní přebývají uprchlíci z Ukrajiny. Jsme velmi rádi, že o ně máte zájem. Jde o různé tituly: Bible pro děti, knihy pro dospělé, vše, co ve Lvově jako Paulíni vydáváme.

Teď se naskytla skvělá příležitost, aby se tyto knihy dostaly do rukou všech našich krajanů, kteří přebývají ve vašich zemích. Je velmi důležité dát těmto lidem nejen chléb a střechu nad hlavou, ale i něco duchovního – dát jim knihy, jež přinášejí naději.

Jsme rádi a je to velice důležité, že je chcete darovat Ukrajincům, kteří u vás v této těžké a tragické době našli útočiště. Kéž Vám za to Bůh žehná!

 

 
 
 
Nahoru Změnit předvolby cookies