04.07.2018, kategorie: Titulní stránka

Balíkovna

Balíkovna
Využijte nově při objednávkách v našem e-shopu

Vážení zákazníci, především našeho e-shopu,

od 1. července přináší náš e-shop novinku. Jsme součástí systému „Balíkovna“, který nabízí Česká pošta. Balíkovna je nový standard obsluhy služeb na poštách.  Jedná se o speciálně označené přepážky na poštách a depech. při objednávkách v našem e-shopu se vám tato možnost zobrazí k výběru.

Pro vyzvednutí prioritních služeb můžete využít rychlé obsluhy na specializovaných přepážkách pošt Balíkovna. Na této přepážce vždy zaplatíte za dobírku platební kartou.

Na Balíkovně si můžete vyzvednout balíček zaslaný v režimu „Do balíkovny“ na základě jména a kódu pro vyzvednutí zásilky. Pro tento typ zásilky není potřeba předkládat doklad totožnosti, proto si ji může vyzvednout i třetí osoba. Další výhodou je i nižší cena poštovného.

Aktuálně Česká pošta nabízí více jak 120 výdejních míst, postupně je jejich seznam rozšiřován. V našem e-shopu skrze funkci našeptávač uvidíte, zda i ve vašem okolí je tato služba už dostupná.

Doufáme, že tento nový krok vyzkoušíte a oceníte.

 
 
Myšlenka na den: Když čelíte mnoha těžkostem a pokušením, nelekejte se! Je to dobré znamení. Čím lepší člověk, tím víc jej ďábel pokouší. Ďábel hledá ta nejlepší sousta. (bl. Jakub Alberione)
Nahoru