16.04.2019, kategorie: Titulní stránka

Audioknihy od Paulínek

Audioknihy od Paulínek
Malá inventura

Naší poslední audioknížkou je titul z prosince 2018. Jedná se o téměř devatenáctihodinovou četbu z oceňovaného románu Zofie Kossakové  Úmluva  s podtitulem Příběh o Abrahámovi. Ale pro tento rok chystáme další dva tituly.

***

Pokud máte rádi historické příběhy s biblickou tématikou, pak doporučujeme tištěnou knihu anebo právě tuto audioknížku (pouze ve verzi ke stažení do vašich zařízení, neexistuje jako CD).

Autorka zde volně rozvíjí příběh ze Starého Zákona, přičemž čtenářsky atraktivním způsobem popisuje tehdejší orientální kulturu. Zároveň ale uvěřitelně zrcadlí význam, který mělo Abrahamovo setkání s Hospodinem pro tehdejší židovský národ a v mnoha směrech také předjímá jeho význam pro dějiny spásy tak, jak je vnímá křesťanská víra.

Za redakci nakladatelství prozrazujeme, že se aktuálně dokončuje další román téže autorky, Beze zbraně. Ten čtenáře přenese do středověku a potkáte se v něm  se svatým Františkem.

Doposud jako audiokniha vyšlo:
Popoupo (jediný titul i přímo na CD);
Setkání s pastýři;
Podepsána Charlotte;
Stín Otce;
S Bohem v Rusku.

Připravujeme:
Můj růžový život s Bohem a rakovinou;
další díly z edice Výpravy do doby Ježíšovy.

 
 
Myšlenka na den: Když je před vámi něco těžkého, zkuste v modlitbě položit ruku na evangelium a bude vám, jako když v temné místnosti rozsvítíte světlo. (bl. Jakub Alberione)
Nahoru