09.11.2015, kategorie: Titulní stránka

A vy?

A vy?
Už jste zkusili nějaký paulínský recept?

Do redakce nám dorazilo několik fotografií připravených jídel a sladkostí podle naší kuchařky Paulínky v kuchyni. Máte i vy nějaké zkušenosti (doufáme, že i dobré!) s přípravou podle našich receptů? Stihly některé už „zdomácnět“? Budeme rády, když se s námi a dalšími čtenáři podělíte a povzbudíte váhavé kuchaře a kuchařinky…

Citujeme z e-mailu jedné studentky…

Chtěla bych poděkovat za skvělou kuchařku, která je skvělou inspirací pro studentské stravování. Vyzkoušela jsem první dva sladké recepty, které jsem pro vás nafotila. Jen obrázky bohužel nezachycují všechny produkty mého "patlání" – tím nejhezčím, co s každým pečením přichází, je sdílení s druhými a radost, kterou taková maličkost udělá každému, kdo ochutná :)  Makový závin třeba přilákal do klášterního intru moji sestru (která sem normálně nerada chodí, protože je to tu na ni moc katolické), prožily jsme spolu jeden z posledních slunečných dnů a moc jsme si ho užily.

A tvarohovo-jablečný koláč udělal radost všem holkám, které se mnou bydlí – vždycky, když je na stole něco dobrého, se nás u něj sejde víc a prožijeme tak radostné chvíle.

Bohu díky za dobroty!

S radostí Vás zdraví

Pavlína

 
 
Nahoru