Hlavní menu:

Teologie těla Web sv. Pavla
 
07.05.2010, kategorie: Titulní stránka

Dobrá zpráva o sexu a manželství

Další z řady knih o teologii těla
Dobrá zpráva o sexu a manželství

Již několik týdnů je znovu k dostání Teologie těla pro začátečníky. Kniha je jakousi branou k vážnému studiu "velké" Teologie těla. Celou tuto edici doplňuje ještě průvodce pro praktickou práci Muži a ženy jsou z Ráje

V květnu tuto řadu doplňuje další titul: Dobrá zpráva o sexu a manželství, která podává zcela jasné a nevyhýbavé odpovědi na otázky týkající se všeho kolem lásky muže a ženy i lidské sexuality vůbec.

Co to vlastně znamená "teologie těla"?
Teologie těla je soubor promluv Jana Pavla II. přednesených během prvních pěti let jeho pontifikátu. Svatý Otec v nich postupně odhaluje ohromující vizi manželství a lidské lásky v Božím plánu. Vrací se až na samotný práh lidské historie, aby ukázal tento plán v jeho prvotní, hříchem nezasažené podobě.
Tento soubor katechezí Jana Pavla II., který jeho životopisec George Weigel nazval "teologickou časovanou bombou", u českého čtenáře našel až nečekaně velkou odezvu.


Myšlenka na den: Toužit po Božím zjevení znamená vycházet vstříc jeho otcovské touze. (J. M. Bergoglio, Otevřená mysl, věřící srdce)

RSS RSS | © Design: Paulínky s.r.o 2006-2015 | © Design, redakční systém: Webdesignum 2006-2015|